Karta podarunkowa

GIFT01

Karta podarunkowa LOVE SECRET to wspaniały prezent na święta, urodziny, ślub lub forma sprawienia przyjemności samemu sobie!

Karta zawiera unikalny kod, który ważny jest w sklepie internetowym przez jeden rok.

Karta wysyłana jest w formie elektronicznej.

Wartość
100,00 zł
Brutto

Kart podarunkowych można używać na stronie www.love-secret.pl Kartą podarunkową można zapłacić za całe zamówienie lub jego część. Karty podarunkowej można użyć tylko raz. Jeśli wartość zamówienia jest mniejsza niż wartość zakupu, niewykorzystane środki nie zostaną zwrócone. Jakakolwiek pozostająca na Karcie kwota nie podlega zwrotowi lub wymianie na gotówkę. Karta podarunkowa jest dostępna jedynie w wersji elektronicznej.
Kartą podarunkowa LOVE SECRET można płacić za wszystkie produkty w naszym sklepie internetowym.
Karta podarunkowa LOVE SECRET ważna jest rok od daty zakupu. Po upłynięciu okresu ważności nie można zapłacić kartą za zakupy, ponownie jej aktywować ani wykorzystać pozostałych na niej środków. Wraz z upłynięciem ważności Karty, nie podlega ona odnowieniu i nie uprawnia do dokonania dalszych zakupów, a jakakolwiek niewykorzystana kwota pozostająca na Karcie nie może być przedmiotem jakichkolwiek roszczeń Klienta.Klient może wykorzystać tylko jedną kartę podarunkową w jednym zamówieniu. 

GIFT01

Specyficzne kody